Jak vydělat na svých webových stránkách?

stránky

Přemýšlíte nad vlastními webovými stránkami a bavilo by vás psát? Články vám ale samy o sobě nepřinesou ani korunu. Pokud zvažujete vytvoření vlastních webových stránek a rádi byste na nich vydělávali, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Za úvahu stojí hned několik uvedených způsobů. 

Číst dál...

Jak moc vás bude stát provoz serveru?

server

Zajímá vás, kolik stojí pořízení a provoz serveru? Věřte nebo ne, na tuto otázku neexistuje snadná odpověď. Cena za jeho pořízení se může výrazně lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je účel serveru, jeho velikost, konfigurace, a dokonce i aktuální situace na trhu, například globální nedostatek čipů. Důvody, proč je těžké určit přesnou cenu nákladů na provoz serveru, si vysvětlíme blíže v následujícím článku. 

Číst dál...

Objevte rozmanité využití kontejnerů

kontajnery

Kontejnery se staly fenoménem, bez kterého se dnes neobejde zejména doprava nejrůznějšího zboží. V jeho přepravě jde o unikátní řešení, neboť zboží je uvnitř kontejneru chráněno před poškozením a na místě určení lze vyložit celý kontejner. Je to velká úspora nejen času, ale také nákladového prostoru především na zaoceánských lodích, ale i v rámci železniční či silniční kamiónové dopravy.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky