Zlato, já nemám nic na sebe!

oblečení

Přiznejte se, kolikrát už jste takovou nebo podobnou větu pronesla před manželem či přítelem? Pokud má rád módu a dostatečně velký příjem, asi to není problém, jen prostě vyrazíte na nákupy s ním či jeho kartou. Ale existuje i poměrně velká skupina žen, které chtějí být dobře oblečené, ale buď partnera nemají, nebo nové oblečení pro něj není zrovna preferencí. V takovém případě už musí nastoupit důvtip a také patřičné know-how.

Číst dál...

jak udělat print screen?

print screen

Tento článek vás naučí, jak vyhledávat a používat klávesu "Print Screen" u svého počítače Windows. Pak jednoduchým krokem pořídíte snímek obrazovky na počítači. Jakmile pořídíte snímek obrazovky, můžete jej vložit do programu, jako je Malování nebo aplikace Microsoft Word.

Číst dál...

Nemusíte se bát rekonstrukce. Proměňte starou kuchyň v místo snů

rekonstrukce kuchyně

Zima je obdobím odpočinku, avšak léto převážně patří k jeho opaku. Převážnou část dne svítí slunce, lidé začínají vyrážet na dovolené a všude je cítit energie. Oslavte příchod prosluněných dnů stylově a umíchejte si osvěžující letní koktejl u opravené kuchyňské linky. I lokální rekonstrukce, jakou je výměna pracovní desky, kuchyňské baterie nebo nátěr nábytku, dokáže vdechnout kuchyni zcela nový život.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky