Etický hacking: Co je to penetrační test a jak probíhá?

test

Než žáci nastoupí na střední školu, absolvují přijímací test, díky kterému se ověří jejich znalosti. Žáci si mohou test vyzkoušet nanečisto, díky tomu objeví nedostatky ve svých znalostech. Penetrační testy jsou jako přijímací testy nanečisto, akorát místo žáků se testují informační systémy. Zjistěte, jak penetrační testování probíhá. 

Číst dál...

Nebaví vás vařit? Nemusíte!

vaření

To, že máme dbát na správnou výživu, jíst kvalitní jídlo a neodbývat se bagetou z benzínky nebo fast foodem, slyšíme dnes a denně ze všech stran. Ale ne každý má v práci skvělou firemní jídelnu a vůbec už ne každý umí nebo chce vařit a připravovat si kvalitní jídlo sám doma. Pokud vás vaření nebaví, netrapte se tím a nechte si uvařit od odborníků.

Číst dál...

Osmý ročník Fotograf Festivalu s názvem Ne-práce

festival

Zaměstnání volnem bude zkoumat mezní polohy mezi tím, co běžně označujeme jako práci a co již jako práci nevnímáme. Pomlčka mezi „ne“ a „práce“ je stěžejním znaménkem, které vede k zamyšlení nad sílícím trendem, kdy práci skrze digitální technologie plíživě prostupuje prokrastinace, a naopak volný čas bývá čím dál více zatížen pracovními povinnostmi.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky