Oplocení domu i pozemku

Plot

Základní funkcí oplocení je ochrana majetku, pozemku od rušných komunikací, zemědělské či lesní krajiny i do zvědavých pohledů ze sousedství. Plot by měl kromě toho plnit i estetickou funkci, zapadnout do krajiny i ke stylu vašeho domu. Jaké máte možnosti?

Bydlení v kontejnerech

Bydlení v kontejnerech

Ačkoliv bydlení v kontejnerech není úplnou novinkou, v posledních letech se těší čím dal větší oblibě nejen ve světě, ale i u nás.  Proč jsou kontejnery tak oblíbené a co vás čeká, když se budete chtít nastěhovat do takového domu?

Hravá mozaika v interiéru oživí nejen koupelnu

koupelna

Mozaika je oblíbená a taky častá v obkládání koupelen. Její použití nabízí velký prostor pro vaši fantazii, kombinovat můžete nejen barvy, vzory, ale i různé povrchy. Navíc ji můžete použít kdekoliv v interiéru. Správně zvolená mozaika, s ohledem na celkovou koncepci místnosti, dokáže z  prostoru udělat doslova designový skvost. Trendem jsou mozaiky z provedení přírodního kamene. Ti, co mají rádi barvy, ocení drobnou bazénovou mozaiku v sytých, jasných barvách, které jsou jemně prostínované a vytváří tak velmi zajímavý efekt.

Strana 1 z 2

susenky