Robotická sekačka – skvělý pomocník pro každou zahradu

sekačka

Zahrada je radost, ale také starost od jara do podzimu. Pořád je co plít, sázet, zalévat, sklízet… A taky sekat. Neexistuje snad žádná zahrada, na které by aspoň kus plochy nepokrýval trávník, o který je nutné pečovat a minimálně několikrát za rok ho posekat. Skvělým pomocníkem k péči o travnaté plochy je robotická sekačka, která nejen trávu výborně poseká, ale také zkypří půdu a dodá do ní živiny. Trávník pak vypadá výborně a díky pravidelné péči se stále zahušťuje.

Číst dál...

Zahradní altán nemusí být pouze besídkou v zahradě

Altán

Zahradní altán představuje malou zahradní stavbu, která slouží zejména k odpočinku. Kromě prostoru k posezení vám nabízí místo, kde se můžete skrýt před příliš pálivým sluncem nebo prudkým deštěm. Kdo už měl příležitost vychutnat si altán, jeho komfort, možnost posedět si na čerstvém vzduchu během dne či večer, nepochybně dokáže zahradní altán objektivně docenit..

Číst dál...

Oplocení domu i pozemku

Plot

Základní funkcí oplocení je ochrana majetku, pozemku od rušných komunikací, zemědělské či lesní krajiny i do zvědavých pohledů ze sousedství. Plot by měl kromě toho plnit i estetickou funkci, zapadnout do krajiny i ke stylu vašeho domu. Jaké máte možnosti?

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky