Nejen dočasné využití obytných kontejnerů

kontejnery

Obytné kontejnery jsou silné, robustní a mají univerzální použití. S trochou kreativní představivosti a několika inovativními funkcemi na míru je lze úspěšně přizpůsobit téměř jakémukoli účelu.

Jejich odolné konstrukce jsou ideálními nejen dočasnými přístřešky, domovy, kancelářemi, jídelnami, laboratořemi, ateliéry a dalšími.

Obytné kontejnery jsou flexibilní, přenosné a snadno přizpůsobitelné. Lze je snadno přemístit a opakovaně použít s ​​minimálním úsilím a náklady, což z nich činí jedno z nejlepší a nejpřístupnějších řešení stálých i dočasných budov.

Upravené kontejnery vytvářejí skvělé školní budovy

Obytné kontejnery jsou ideálním řešením například při potřebném rozšíření škol. Nízké náklady na pronájem obytných kontejnerů a výstavbu z nich činí mnohem životaschopnější alternativu než stavět od nuly.

Opláštění z různých materiálů a povrchových úprav může vylepšit vzhled přepravních kontejnerů. Uvnitř bývá osazen další obklad od renomovaných dodavatelů a řada zabudovaných prvků včetně stolů, židlí a tabulí proměňuje dutý prostor na příjemné prostředí pro učení. Díky namontované výstelce, topení, světlům a elektřině se z nádoby stane pohodlný obytný prostor.

K takovému kontejneru si lze pronajmout i mobilní toalety a mobilní oplocení.

Předělané kontejnery vytvářejí nejen moderní učebny, ale existují i ​​jiné školní prostory, kde kontejnery najdou své využití. Lze je proměnit v umělecká studia, hudební místnosti, vědecké laboratoře a sklady sportovních potřeb.

V případě potřeby větších prostor lze více kontejnerů spojit dohromady a vytvořit tak modulární prostředí, které lze podle potřeby přesouvat a rozdělovat.

Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, dobře izolované a splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy.

Nejdůležitější je, že obytné kontejnery poskytují řešení na míru vašim konkrétním potřebám.

S obytným kontejnerem je možné téměř všechno - jediným limitem je vaše představivost!

susenky

 

vypich.cz