Zlato, já nemám nic na sebe!

oblečení

Přiznejte se, kolikrát už jste takovou nebo podobnou větu pronesla před manželem či přítelem? Pokud má rád módu a dostatečně velký příjem, asi to není problém, jen prostě vyrazíte na nákupy s ním či jeho kartou. Ale existuje i poměrně velká skupina žen, které chtějí být dobře oblečené, ale buď partnera nemají, nebo nové oblečení pro něj není zrovna preferencí. V takovém případě už musí nastoupit důvtip a také patřičné know-how.

Obléct se dobře a zároveň za skvělé ceny se totiž dá, jen musíte vědět, jak na to. Věděli jste například, že pro tzv. outletové zboží už dnes nemusíte jezdit do prodejen, které jsou třeba na hraničních přechodech nebo ve velkých městech, ale můžete si ho klidně objednat online z domova? V outletech prodávají zákazníkům nové oblečení, a to převážně renomovaných značek s vysokými slevami proti jiným obchodům. Obvykle se totiž jedná o kolekci z předešlé sezóny.

Další variantou, jak při nákupu oblečení ušetřit, je kvalitní second hand. V něm se dá pořídit jak již použité, tak téměř nebo dokonce vůbec nenošené oblečení, včetně značkového za zlomek původní ceny. I second handy jsou dnes již dostupné jako e-shopy. Jak outlety, tak second handy má ve svém řetězci společnost Bellitex, která působí ve většině krajů České republiky i hlavním městě Praze. Díky vynikajícím kontaktům v zahraničí k nám dováží nové i použité oděvy, doplňky, bytový textil a další sortiment z celého světa. Provozuje několik desítek kamenných prodejen s vysoce kvalitním zbožím a také vlastní Bellitex e-shop. V něm nabízí dámské, pánské i dětské oblečení a nově také vybranou obuv. Vyhledávat můžete podle jednotlivých kategorií, velikosti, druhu materiálu, ale také stavu zboží. To může být buď nové bez visačky, nové s visačkou a použité, ale ve velmi dobrém stavu.

V kamenných prodejnách jsou k dostání i specializované nabídky, jako například svatební šaty. V e-shopu i v prodejnách jsou navíc pravidelné slevové akce, které vám nákup dále zlevní.

susenky

 

vypich.cz