Nebaví vás vařit? Nemusíte!

vaření

To, že máme dbát na správnou výživu, jíst kvalitní jídlo a neodbývat se bagetou z benzínky nebo fast foodem, slyšíme dnes a denně ze všech stran. Ale ne každý má v práci skvělou firemní jídelnu a vůbec už ne každý umí nebo chce vařit a připravovat si kvalitní jídlo sám doma. Pokud vás vaření nebaví, netrapte se tím a nechte si uvařit od odborníků.

Krabičky nejsou jen na hubnutí

Populární krabičkové jídlo zdaleka není určeno jen těm, kteří se snaží shodit nějaký ten kilogram. Kvalitní pokrmy si můžete nechat připravit i v případě, že si chcete stávající hmotnost udržet, nebo jen chcete jíst zdravě a nebaví vás se starat o přípravu vyvážených pokrmů. Ať už jsou vaše důvody pro objednání krabičkové stravy jakékoliv, zlínská firma DietFreshMenu vám určitě dokáže pomoci.

Vyberte si optimální stravovací program

Sami nebo za pomoci firemních expertů si vyberete svůj vlastní stravovací program na firemním webu. K dispozici jsou varianty pro muže i pro ženy, protože pro každé pohlaví se doporučuje jiný energetický příjem.

Ženám jsou k dispozici tři varianty programů: 5 000 kJ pro intenzivní hubnutí, 6 000 kJ pro snížení hmotnosti o několik kilogramů a 7 000 kJ pro udržení stávající váhy. Pro muže jsou nabízeny čtyři varianty programů: 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. Tím ale možnosti výběru nekončí. V každém programu si můžete zvolit jen jedno, nebo až pět jídel na každý všední den. Můžete si zvolit snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu nebo večeři v různých kombinacích. O víkendech a svátcích si ale budete muset jídlo obstarat sami.

Kde je DietFreshMenu k dispozici

Firma dováží vybrané pokrmy svým klientům po celé Moravě a také v okolí Bratislavy po speciálních rozvozových trasách. V Brně si můžete své jídlo vyzvednout také osobně na několika výdejních místech. Doprava už je v ceně pokrmu. Ceníky, jídelníčky i rozvozové trasy najdete na webu.

susenky

 

vypich.cz